ДОВІРТЕ НАВЧАННЯ СВОЇХ ДІТЕЙ ПРОФЕСІОНАЛАМ

IH - ТАМ, ДЕ ДРУЗІ!

ХТО ПРОВОДИТЬ ЗАНЯТТЯ

Міжнародно визнана кваліфікація усіх викладачів

Постійний професійний розвиток за рахунок участі у міжнародних конференціях та семінарах, вебінарах, он-лайн курсів та тренінгів та ін.

Відданість обраній професії, любов до своєї роботи.

ДЕ ПРОВОДЯТЬСЯ ЗАНЯТТЯ

РОЗПОДІЛ НА ГРУПИ ТА ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ

Вартість навчання відносно вікової групи

*Протягом навчального року необхідно придбати один або два (в залежності від рівня) комплекти підручників. Вартість підручників не входить в оплату навчання.

KIDS (двічі на тиждень по 60 хв)

Ціна навчання за 1 місяць – 1280 грн.

 

На цьому рівні навчаються діти молодшого шкільного віку (5,5 – 8р)

 

Kids Starters

На цьому рівні навчаються діти , що починають вивчення мови.

Kids 1

На цьому підрівні діти опановують навички письма та читання англійською мовою. Під час занять діти вчаться розповідати про себе та свою сім’ю, свої вподобання та вміння.  Аудіоматеріали  – це коротенькі діалоги, вірші та пісеньки, а також вправи на контрастні звуки.

Kids 2

Діти розширюють знання, набуті попереднього року, продовжують збільшувати свій словниковий запас, вчаться говорити про події в теперішньому і минулому часі. Аудіоматеріал дещо ускладнюється.

Kids 3

Діти продовжують вивчати нову лексику та починають вживати в мові різні граматичні конструкції, які допомагають їм більш чітко висловлювати свої думки англійською мовою. Слухають прості діалоги на граматичні теми, співають пісні-вправи на вимову.

Kids 4

Діти опановують складнішу  лексику та граматику, вчаться використовувати пройдений матеріал у мовленні. Робота з аудіоматеріалом передбачає пошук відповідей на запитання до тексту, вірші та пісні

JUNIORS (двічі на тиждень по 60 хв)

Ціна навчання за 1 місяць -1280 грн.

 

На цьому рівні навчаються діти середнього шкільного віку ( 9 -12р. )

Juniors Starters

На цьому рівні навчаються діти, що починають вивчення мови.

Juniors 2

На цьому рівні поглиблюються знання, набуті попереднього року. Закладаються основи таких граматичних тем, як Present and Future Continuous, Present Perfect, модальні дієслова та інші.

Juniors 1

На цей підрівень попадають діти з початковим рівнем володіння англійською.

Juniors 3

Після цього підрівня діти переходять на рівень Teenagers (2 підрівень). Діти вчаться говорити про минуле, теперішнє і майбутнє, вживати модальні дієслова.

Juniors 4

На цей підрівень попадають діти віком 9 – 12 років, які закінчили Kids 3 чи 4 або мають відповідний рівень мови і можуть це продемонструвати письмово та усно.

Juniors 5

На цьому підрівні діти значно розширюють свої знання граматики та лексики, вчаться їх використовувати, беручи участь у різноманітних іграх та проектах.

Juniors 6

Цей підрівень готує дітей до переходу на наступний рівень – Teenagers (3 підрівень). За Загальноєвропейською Шкалою Оцінювання (CEFR) це рівень А2.

TEENAGERS (двічі на тиждень по 90 хв)

Ціна навчання за 1 місяць -1640 грн.

 

На цьому рівні навчаються школярі віком 13 – 17 років.

На цьому рівні знання вимірюються вже Загальноєвропейською Шкалою Оцінювання (CEFR).
Саме рівень знань студента визначає, на який підрівень він піде вчитись, оскільки у цьому віці до знань, отриманих у школі, часто додається особистий досвід спілкування англійською мовою, перегляд англомовних фільмів або передач, перебування в англомовному середовищі.

 

Teens Starters

Справжні початківці, які ніколи раніше не вивчали мови.

Teens B1/B2

Це базовий мовний рівень (Elementary). Тут підлітки набувають навичок спілкування у простих ситуаціях, починають говорити, читати, писати та сприймати англійську мову на слух.

Teens P1/P2

Відповідають рівню Pre Intermediate (A2 CEFR).  На цьому рівні вивчаються складніші граматичні структури, що дозволяє учням висловлювати абстрактні ідеї та думки. Набуті знання дозволяють розуміти в цілому короткі неадаптовані фрагменти тексту. Після завершення цього рівня підлітки можуть спілкуватись англійською у нескладних побутових ситуаціях.

Teens U1/U2/A1/A2

Відповідають рівню Upper Intermediate (В2/C1). Цей рівень дозволяє значно поглибити та розширити знання англійської мови. Учні цього рівня вже вільно спілкуються, мають хорошу вимову і багатий словниковий запас. Рівень володіння англійською дозволяє їм обговорювати складні теми та питання з різних сфер життя.

Teens I1/I2

Відповідають рівню Intermediate (В1 CEFR).  На цьому рівні учні проявляють через мову свою особистість. Вони вчаться висловлюватись у різних життєвих  ситуаціях, заповнювати прості документи, спілкуватись по телефону, читати книжки та пресу в оригіналі за допомогою словника, розрізняти регіональні варіанти англійської мови.

ДІЗНАЙТЕСЯ СВІЙ РІВЕНЬ ЗНАННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ

Ви можете прийти до нас та дізнатися рівень знання англійської мови Вашої дитини щоб точно знати, з чого починати для максимального результату

ЗНО ТА ІНШІ ТЕСТИ

Зовнішнє Незалежне Оцінювання (ЗНО)

Для успішного складання ЗНО учень повинен володіти мовою на рівні Intermediate, а для дуже успішного – Upper Intermediate.  Наші викладачі допоможуть дитині опанувати матеріал для складання цього іспиту. Основна увага приділяється вивченню необхідних граматичних та лексичних одиниць, а також письму, оскільки саме ці аспекти важливі для вдалого складання тесту.

“В середньому наші учні складають ЗНО з результатом від 180 до 200 балів!”

Ільїна Маріанна Євгенівна
Директор IH Lviv

Кембриджський тест First Certificate of English (FCE) 

Це найбільш популярний іспит з загальної англійської мови у світі. Кандидати спроможні впевнено впоратися з багатьма реальним ситуаціями, в тому числі у сферах бізнесу та навчання. Іспит визнається численними університетами та роботодавцями як свідчення про володіння англійською мовою на середньому рівні вищого ступеня (В2)
Цей Кембриджський іспит, який визнають не лише в Україні, але й за кордоном, що дуже важливо, якщо Ви плануєте відправляти свою дитину до англомовного університету.
Щоб упішно скласти FCE, необхідно володіти англійською на рівні Upper Intermediate і, звичайно, підготуватися по кожному з чотирьох мовних аспектів цього іспиту, у чому наші викладачі Вам допоможуть.

Якщо у Вас залишилися запитання – залиште Ваші контактні дані і наш менеджер звяжеться з Вами в найшвидші терміни і залюбки проконсультує!

ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ БАТЬКАМ

Після вступної співбесіди ми намагаємось підібрати оптимальну групу для кожної дитини.

Заняття проводяться згідно методик, які відповідають віковим категоріям дітей.

Заняття проводяться англійською мовою. Діти не тільки вивчають мову, а й перебувають  у мовному середовищі.

Викладачі слідкують за роботою кожного учня. Якщо хтось не виконує домашніх завдань, повідомляють батькам.

Працівники школи слідкують за відвіданням занять і телефонують батькам після другого пропущеного поспіль заняття.

Батьківські збори відбуваються двічі на рік для наймолодших груп і раз на рік для всіх інших.

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ

Ткаченко Ольга і Мартуся
Оля Ткаченко
International House  – одна з кращих шкіл у Львові для вивчення іноземних мов, зокрема англійської. Школа працює у нас понад 20 років і допомогла в освоєнні іноземних мов тисячам львів’ян. Викладання дуже сучасне, цікаве і веселеJ. На заняттях викладачі спілкуюсться зі студентами лише іноземною, що допомагає швидше опановувати мову. Адміністратори IH розподіляють студентів в групи відповідно до їх рівня знань. Для цього перед початком навчання кожен проходить тестування. Школа має зручний інформативний сайт. Тож рекомендуємо International House  усім, хто хоче покращити свій мовний рівень.
Самвелян Єва
Оля Самвелян, мама Єви Самвелян
Очень довольны обучением и методами подачи материала. Позитивно настроенные преподаватели помогают детям воспринимать английский скорее как игру, а не как скучный предмет
Уляник Анастасія таДарина
Уляник Наталія
Мої діти: Уляник Дарина та Уляник Анастасія вже третій рік навчаються англійської мови в мовній школі IH. Вони з задоволенням відвідують школу. Я, як мати, задоволена знаннями дітей. Викладачі школи – позитивні, розумні, ввічливі люди. Я бажаю школі хороших учнів і процвітання.
Підкович Оксана
Дуже задоволена школою, особливо дитина. Чекає кожного навчання, любить вчителя Мар’яну, оскільки вона дуже весело і в ігровій формі з дітьми проводить навчання. Багато сміху з нею, а найголовніше – результат!!!
1111
Iryna Shevchenko
Internation House is a school of ours future possibilities. We thank you for good level of studying, with professional teachers and positive atmosphere!
Мастеляк Ростислав
Мама Ростика Мастеляка
Знайомство з ІН відбулося ще у далекому 2001 році, коли тут почав навчатись старший син Ігор – Бернат. Молодший син Ростислав почав навчатися у 2006 році. Навчання в ІН проходить легко та невимушено, навчальна програма та викладачі концентрують свою увагу на живому спілкуванні, тим паче, що більшість викладачів – носії мови. Діти завжди неохоче пропускали заняття, порівняно із звичайною школою. Зараз сини вільно володіють англійською мовою. Для підтримання «форми» хоча б раз на тиждень переглядають фільми чи серіали мовою оригіналу. Отож, я щиро вдячна колективу мовної школи ІН за надану моїм дітям можливість іти в ногу з часом та бути готовими до непередбачуваних поворотів життя!

Якщо у Вас залишилися запитання – залиште Ваші контактні дані і наш менеджер звяжеться з Вами в найшвидші терміни і залюбки проконсультує!

_NIK2206aАДРЕСА:

79005, м. Львів, пл. Петрушевича, 3-їй поверх, кімната 317

ТЕЛЕФОНИ:

+38 (095) 593 85 01
+38 (093) 798 04 02
+38 (068) 494 71 74

ЕЛЕКТРОННА ПОШТА:

ihlviv@gmail.com